Telefon
505996878
Email
kontakt@akademiaprawa.com

Konrad Kozioł

Adwokat
Konrad Kozioł

Konrad Kozioł

Adwokat

Kilka słów o mnie

Posiada umiejętność oceny ludzkich charakterów. Doskonały mediator. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Uwielbia pisać bajki i opowiadania dla najmłodszych o tematyce prawnej. Uważa, że dobry pisarz dziecięcy, nigdy nie przestaje być dzieckiem. Autor Złotej Kolekcji Chomika Paragrafa.

Doświadczenie

2021
Odbył Podstawowe Szkolenie z Mediacji, które zostało przeprowadzone przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Autor licznych opracowań naukowych z zakresu prawa konstytucyjnego, prawa karnego i prawa rodzinnego.
2021
Ukończył studia MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University i uzyskał tytuł Master of Business Administration (MBA).
2015
Odbył praktykę w ramach programu Erasmus+ w Kancelarii Prawej DBS Law w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.
2015
Absolwent Szkoły Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL we współpracy z Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology.
2012
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W czasie studiów odbył praktykę w Trybunale Konstytucyjnym.

Zainteresowania

  • Podróże
  • Literatura
  • Sporty siłowe